MilkoUSB

"Design Quality and Innovation" kategorisinde

Silver A' Design Award

MilkoUSB

 Neler Yapabilir?

MilkoUSB'niz ile sahip olduğunuz ya da yeni alacağınız elektronik imzanızı ya da mali mühürünüzü kullanarak, e-devlet, e-defter, e-fatura gibi portallara giriş yapabilir ya da kurumunuzun/kuruluşunuzun bünyesinde bulunan EBYS sistemi ile belgelerinizi elektronik olarak imzalayabilirsiniz.

Milko USB'yi rakiplerinden ayıran en büyük özellik hem ID-000(SIM Kart) hem de ID-1(Kimlik Kartı) tip kartlar ile kullanılabilmesidir. Böylece çipli kimliklere opsiyonel olarak eklenebilen elektronik imza sertifikanız ve Milko USB ile ek bir kart taşımadan elektronik imzanızı kullanabilirsiniz.

Yenilikçi Tasarım

Milko yenilikçi tasarımı sayesinde hem SIM(ID-000) hem de Kredi Kartı(ID1) boyutlu akıllı kartlar ile kullanılabilir. SIM boyutlu kartlar yaygın olarak elektronik imza ve mali mühür olarak karşımıza çıkmaktadır. Kredi kartı boyutundaki kartlar ise genelde kimlik kartı ya da ehliyet gibi fotoğraflı kimlik kartlarında görülmektedir.

Milko bu yenilikçi yapısı ile Avrupa Birliği Tasarım Ajansı desteğiyle düzenlenen A' Design Award Tasarım Yarışmasın'da binlerce başvuru (18 bin üzeri) arasından "Design Quality and Innovation" kategorisinde "Silver A' Design Award" kazanmıştır. 2022 Mart ayı itibarıyla Milko'nun tüm satış ve geliştirme hakları Milko Bilişim Ticaret A.Ş.'ye devredilmiştir.

''Design Quality and Innovation''

smart card reader

© MİLKO BİLİŞİM TİC. A.Ş. 2022

info@milko.com.tr

T: 0 312 395 6875   F: 0 312 395 6877

İvedik OSB Mah. Teknopark Ankara 2224 Cad. No:1 B Blok Kat 1 No:128

YENİMAHALLE  ANKARA